HIZLI TEKLİF AL
• HAKKIMIZDA
- Uzun yılların verdiği tecrübeyle en kaliteli vinç sistemlerini üretiyoruz ve imalatını yaptığımız tüm vinç sistemlerini TSE ve CE standartlarına uygun olarak üretmekteyiz.

-Vinçlerimizi kullanım alanına göre ve müşteri taleplerini esas alarak özel olarak tasarlamakta, üretmekte ve her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

- Çalışma disiplini ve sürekli gelişme ilkesiyle 500 kg'dan 100 ton kapasiteye kadar vinç sistem üretimi, yedek parça, hızlı servis, kolay iletişim ve ortaya çıkardığımız projelerin gururuyla siz değerl müşterilerimizin isteklerine en kısa sürede cevap veriyoruz.

- Uluslararası düzeyde ürün üretebilen, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabetçi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir firmadır.

- Tecrübesini bugünün müşteri ihtiyaçları ile birleştiren endüstriyel çözümler sunmakta, çözüm odaklı olmaya devam etmekte, geleceğin vizyonunu bugünden yakalayacağına olan inancıyla sürekli iyileşme ve gelişme anlayışıyla hareket etmekteyiz.
• VİZYONUMUZ
- Sadece ülkemizde değil tüm dünyada vinç sistemleri konusunda yetenekli, deneyimli, profosyonel ve nitelikli personeller kazandırarak ülkemizin iş gücüne katkı sağlamayı ve sektöründe lider bir firma olmayı hedefliyoruz.

- Sadece satış öncesinde değil, satış sonrası hizmetlerimizi de üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini sürekli olarak sağlamak.

- Dünya standartlarına göre (DIN,FEM,ISO), müşterinin zamanına ve ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunmak.

- Tasarımdan kuruluma kadar olan tüm süreçlerde iş ahlakına uygun şekilde yaklaşım sergiliyoruz.

- Güvenli, kaliteli ve hızlı lojistik hizmetlerimizle yurt içinde ve yurt dışında üretim sonrası montaj işlemlerimizi sağlıyoruz.
• MİSYONUMUZ
- WİTEC, siz değerli müşterilerimizden aldığımız güç ve güvenle, ihtiyacınız olan her an yanınızda bulabileceğiniz bir çözüm ortağıdır.

- WİTEC işletmenize satış sonrası hizmetleriyle değer katar.

- WİTEC ailesi olarak müşterilerimizle olan bağımızı hak ve adalet duygularıyla güçlendirmekteyiz. Vinç sistemlerimizi geliştiriyor ve meslek etiğine büyük önem veriyoruz. Tüm çalışanlarımızı aile olarak ve müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak görüyoruz.

- WİTEC, sektöründe kalite ve güvenden taviz vermeden yoluna devam ederek, iş güvenliği ilkelerini bir zorunluluk olarak değil, her çalışanın bir değer olduğunun bilinciyle hareket etmektedir.
• KALİTE BELGELERİMİZ

İhtiyacınıza uygun bilgileri bize ileterek uzman ekibimiz
tarafından hızlıca teklif alabilirsiniz.

×
×
Musalla Bağları Mahallesi Kule Cd. Selçuklu Kulesi Sitesi No:2,Kat:20 No:31 Selçuklu/KONYA
+90 551 196 33 55
info@witeccrane.com